Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Kırmızı Et Konseyi Yönetimi Yenilendi
TARIM HAYVANCILIK
2018-04-26 15:36

Kırmızı Et Konseyi Yönetimi Yenilendi

Ulusal Kırmızı Et Konseyi 4 Olağan Genel Kurulu 25 04 2018 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atatürk Konferans Salonundan gerçekleştirildi. Genel Kurulda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, Hayvancılık Genel Müdürü Duralı Koçak, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Karakuş ve Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan birer konuşma yaptı. Sektörün sorunlarının konuşulduğu Genel Kurulda yeni yönetim kurulu üyeleri de seçildi.

Ulusal Kırmızı Et konseyi Yönetim Kuruluna seçilen üyeler Kamu Alt Grubu Temsilcileri Ramazan Koçak, Özhan Türkyılmaz ve Mustafa Sami Cüceloğlu, Sanayi Sektör Temsilcileri Ahmet Hacıince, Ömer Gökhan Tuncer,  Mustafa Oytun Altınordu Üretici Alt Grubu Temsilcileri Mustafa Kemal Çakırca, Nuri Kahya ve Osman Civil, Araştırma Kurumları, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşları Alt Grubundan Ergün Kılıç, Fazlı Yalçındağ ve Dr.Erhan Akçay seçildiler.

Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kuruluna seçilen Üyeler Konsey Merkezinde toplandı. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Hacıince, Başkan Vekilliğine Fazlı Yalçındağ ve Muhasip Üyeliğe Mustafa Kemal Çakırca seçildi.


Bu haber 2100 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

sizin sozcünüzle tüketiciyardım birlikte hizmetini nasıl buluyorsunuz?

Sizin Sözcünüz © 2015 - 2021 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim